آموزش برداشتن پسورد هارد وسترن

مهمترین عنصر سخت افزاری در کامپیوتر و لپتاپ بعد از ارزشمندی دیتا,هارد دیسک میباشد , هارد دیسک قطعه ای سخت افزاری به منظور ذخیره سازی اطلاعات مورد استفاده قرار میگیرد. در نیمه دوم دهه 90 هارد درایوهایی با ظرفیت 1گیگا بایت و حتی بیشتر به بازار آمد. با توجه به رشد روز افزون استفاده از کامپیوتر و لپتاپ در مشاغل گوناگون هاردهایی با ظرفیت کم, مصارف مناسبی برای شرکت ها و اشخاص جهت نگهداری دیتا نبود, لذا کاربران برای نگهداری دیتای مهم نیاز به هاردهایی با ظرفیت بالاتر داشته اند, در این میان با توجه به مزایای هارد دیسک های اکسترنال (بی نیاز به منبع تغذیه مجزا) نسبت به هارد دیسک های اینترنال که جهت استفاده در لپتاپ و کامپیوتر بود روی آوردند.

شرکت وسترن دیجیتال (Western Digital ) که نام WD را به عنوان نشان تجاری روی محصولات خود درج میکند در آوریل 1970 توسط شخصی به نام آلوین فیلیپس تاسیس شد. دفتر شرکت خود را در کالیفرنیا واقع کرد, تولیدات آنها در ابتدا شامل تجهیزات تست ، سخت بود اما به مرور زمان ، نیاز به ذخیره سازی در حجم بالا روی به تولید در زمینه هارد آورد. در حال حاضر وسترن هارد 6ترابایت جدید خود را که در رنگ های سبز (دوستدار محیط زیست) و در رنگهای قرمز (منساب برای شرکت ها) با سرعت بالاتر تولید میکند , اما در بعضی موارد نیاز به گذاشتن پسورد برای عدم دسترسی به دیتا روی هاردهای وسترن نیاز میباشد.

در پایین نرم افزار WD Smartware معرفی شده که مخصوص هاردهای وسترن می باشد, شرکت وسترن به دلیل اهمیت بالای کد گذاری روی هارد حدود 9000 یورو پاداش برای کسی که بتواند پسورد هاردهایی که با نرم افزار WD Smartware کدگذاری شده است را کرک کند گذاشته است , برای  آموزش برداشتن پسورد هارد وسترن  در زیر نرم افزار WD Smartware را به شما معرفی می کنیم که میتوانید از این سایت دانلود کرده و پسورد خود را تعویض و یا به کل بردارید.

دانلود از سرور وسترن

حجم : 40 MB

آموزش برداشتن پسورد هارد وسترن

آموزش برداشتن پسورد هارد وسترن