کند شدن هارد اکسترنال وسترن WDReviewed by Modir on Jul 25Rating:

تعمیر کند شدن هارد اکسترنال وسترن Western Digital

 

یکی از معمولی ترین مشکل کاربران  در بکارگیری از هارد های اکسترنال وسترن دیجیتال مانند WD My Passport Ultra , Element  کم شدن شدید سرعت هارد وسترن می باشد ،این ایراد در تاخیر در دیتکت شدن یا کپی  اطلاعات پیش می آید.(کند شدن هارد اکسترنال  وسترن دیجیتال External Western Digital HDD در هارد دیسک های مای بوک هم دیده می شود) توجه کنید که این مشکل در مدت زمانی یکباره نمودار شده  و بعد از مدت خیلی کمی باعث عدم شناسایی هارد دیسک در Disk Management می شود هر چند که شما گاها” می توانید هارد اکسترنال وسترن دیجیتال را در Device Manager  مشاهده نمایید ( البته نه همیشه ) و در آخر به دلیل شناسایی نشدن هارد اکسترنال وسترن در زمانی که به پورت یو اس بی متصل می شود بالطبع کاربران به اطلاعات خود دسترسی نخواهند داشت و این موضوعی ناراحت کننده برای کاربران عزیز است. باید یادآوری کنم این ایراد می تواند از چندین ناحیه رخ دهد اما بیشترین و رایج ترین مسبب این مشکل می تواند ایرادی در فرم ویر ( لخت افزار ) این نوع هارد اکسترنال باشد و کانون بازیابی اطلاعات بوسیله مجهز ترین ابزار روز دنیا  قادر است این مشکل را رفع نماید و اطلاعات کاربران و مشتریان گرامی را مانند قبل از زمان خرابی استخراج نماید و بازیابی کند و در بسیاری از موارد پس از رفع ایراد اطلاعات کاربران دوباره نمایان می شود . خواهشمندیم در صورت بروز چنین مشکلاتی در هارد اکسترنال خود از واگذاری این گونه هارد های اکسترنال به افراد ناشی و یا افرادی که تجهیزات کافی ندارند پرهیز کنید چرا که بسیار  مواردی را می بینیم که متاسفانه به دلیل دستکاری این گونه افراد اطلاعات دیگر قابل استخراج نمی باشد. 

دقت نمایید که اطلاعات هارد اکسترنال وسترن در بیشتر مدل ها بصورت رمز نگاری نگه داری می شود و کوچکترین دخل و تصرفی در این گونه هارد های اکسترنال وسترن دیجیتال که مشکل کند شدن هارد را دارند موجب از دست رفتن کلیه اطلاعات خواهد شد. همانطور که با وارد کردن رمز اشتباه این مشکل پدیدار می شود.

نکته دیگر اینکه همانطور که در بالا اشاره کردم کند شدن هارد اکسترنال وسترن و یا عدم نمایش اطلاعات هارد اکسترنال وسترن دیجیتال همیشه به دلیل خرابی فرم ویر هارد اکسترنال وسترن نیست و عوامل متعدد دیگری نیز می تواند بالا نیامدن هارد اکسترنال و یا کم سرعت شدن این گونه هارد دیسک ها را موجب شود .

دلایل عدم نمایش اطلاعات و کند شدن هارد اکسترنال وسترن دیجیتال را می شود بصورت خلاصه در چند مورد جستجو کرد:

ایرادات فرم ویری

بدسکتور حتی خیلی کم

خرابی یک یا چند هد هارد اکسترنال ( به دلیل ضربه و یا نوسانات برقی منبع تغذیه )

ضعیف شدن و یا تنظیم  ( کالیبره ) نبودن هد یا هدهای هارد اکسترنال وسترن دیجیتال

خرابی در اسپیندل موتور گرداننده پلتر یا همان دیسک هارد اکسترنال وسترن دیجیتال

خرابی در برد هارددیسک اکسترنال وسترن دیجیتال

خرابی در کابل رابط  یو اس بی USB و یا حتی کانکتور برد

 

کانون بازیابی اطلاعات قادر است تمامی موارد ذکر شده را بوسیله متخصصین مجرب خود و با بهره گیری از برترین تجهیزات روز دنیا رفع نماید و پس از بازیابی اطلاعات تمامی داده های مشتریان گرامی را به آن ها تحویل دهد . ابزار های فوق پیشرفته ما قادر هستند از تمامی هد های خراب هارد اکسترنال گذر کنند و با تکرار عملیات خواند از سکتور ها حتی هد های ضعیف  هارد را وادار به خواندن اطلاعات کنند. هرچند که در بعضی موارد ناچار به تعویض هد و یا کارگذاری پلتر دیسک های هارد اکسترنال خراب در هارد سالم دیگری خواهیم بود و این از دیگر افتخارات کانون بازیابی می باشد که بوسیله کلین روم و ابزار های تعویض هد قادر به جراحی انواع هارددیسک ها می باشد.

 

تعمیر کندی هارد اکسترنال وسترن WD

همیشه کیس ورودی به کانون بازیابی اطلاعات جهت بازیابی اطلاعات هارد کند وسترن دیجیتال نمی باشد بلکه در بعضی موارد اطلاعات مهم نمی باشد و فقط تعمیر هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مورد نظر مشتر گرامی است. کانون بازیابی اطلاعات در کوتاه ترین زمان ممکن قادر به رفع ایراد کند شدن هارد اکسترنال بوده و هارد شما را مانند روز قبل از خرابی به شما تحویل خواهد داد. حتی اگر هارد خود را به دیگر مراکز سپرده اید و قادر به تعمیر اینگونه هارد های اکسترنال وسترن دیجیتال نیستند وقت را تلف نکنید ما منتظر شما هستم.

کانون بازیابی اطلاعات با استفاده از برترین تکنیک های ابتکاری و خاص خود ، در کوتاه ترین زمان قادر به برطرف کردن مشکلات شما است .