تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ Reviewed by Modir on Aug 3Rating:

برای تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ نیاز به توضیحات مختصری می باشد

هاردهای لپتاپ که در ابعاد 2/5 اینچ و 1/8 اینچ موجود می باشد هاردهای با تکنولوژی HDD میباشند و در بعضی از لپتاپ های Sony و Apple از تکنولوژی های SSD بهره می گیرند.

 

 

لپتاپ روشن شده اما وارد ویندوز نمیشود

 

در بعضی از موارد که لپتاپ روشن شده اما وارد ویندوز نمیشود یکی از احتمالات عمده خرابی هارددیسک لپتاپ میباشد که نیاز به جدا کردن هارد از لپتاپ بوده و هارد بصورت تخصصی مورد ارزیابی قرار میگیرد.

در بیشتر موارد پس از رفع خرابی هاردکه بیشتر به علت خرابی Deffect List می باشد هارد پس از اتصال مجدد به لپتاپ قابل استفاده می شود.

 

 

از لپتاپ صدای غیر عادی شنیده می شود

 

لپتاپ به علت جا بجایی آسان بیشتر در معرض ضربه میباشد و در صورت ضربه به لپتاپ اولین و اصلی ترین قسمتی که از لپتاپ دچار اسیب شده هارددیسک میباشد که به علت ذخیره سازی دیتا اصلی ترین قسمت لپتاپ بوده ، در این موارد نیازمند بررسی دقیق هارد می باشد.

اگر ضربه لپتاپ باعث آسیب هارددیسک شده باشد نیاز به جراحی هارد و سپس ریکاوری از هارد جراحی می باشد . کانون بازیابی اطلاعات با بهره گیری از بهترین کارشناسان در زمینه جراحی و ریکاوری و استفاده از بروزترین ابزار جراحی از جمله کلین روم کلاس 100 ساخت شرکت Ace Lab و ابزار تعویض هارد HDD Surgery این مژده را به همه عزیزان می دهد که ریسک جراحی این هارد ها را تا 95% کاهش می دهد.

 

 

1. تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد لپتاپ

2. جراحی هاردهای لپتاپ

3. تعمیرات PCB یا همان برد هارد لپتاپ

4. بدسکتورگیری از هاردهای لپتاپ

5. رفع کندی سرعت هاردهای لپتاپ

6. اصلاح و تعمیر لیست خرابی Deffect List 

7. تعمیر و ریکاوری هاردهای SSD موجود در لپتاپ

 

 

 

مشکلات و خرابی هارددیسک