تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد با برد سوختهReviewed by Modir on Aug 9Rating:
برد سوخته هارد

تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد با برد سوخته

برای تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد با برد سوخته نیاز به مختصر توضیحات در مورد هارد میباشد که به اختصار توضیح میدهیم.

هارد دچار نوسان یا قطعی برق شده و هارد کلا روشن نمیشود

در ابن موارد نیاز به برد با IC  مشابه همان هارد میباشد که بعد از تعویض برد رفلکس کلی هارد باید بررسی شود و پس از شبیه سازی رام اصلی هارد روی برد سالم هارد بررسی شود و در بعضی از موارد مشاهده شده علاوه بر خرابی برد ، هدها را نیز ار بین رفته است و هارد پس از روشن شدن شروع به صدا دادن میکند که در این موارد نیاز به جراحی هارد های فوق میباشد.

دیتکت نشدن هارد

هارد روشن شده اما دیتکت نمی شود

برد رابط بین هارد و مادربورد میباشد . بعضی فقط هارد را روشن کرده و پس از بازخوانی رام سراغ service area رفته و پس از بررسی service area هارد  سراغ دیتا می رود و اطلاعات قابل خواندن میباشد . 

در بعضی از موارد برد کاملا نسوخته اما بدرستی کار نمیکند .

بعضی هارد را روشن کرده اما شناسایی نمی شود در این موارد برد قابلیت تامین فرکانس مورد نیاز اسپیندل موتور را نداشته و دیتکت نمیشود که در این مورد با تعویض برد و شبیه سازی رام هارد تعمیر شده و امکان انتقال دیتا روی هارد می باشد.

در بعضی از موارد مشاهده شده که مشتری بعد از فهمیدن سوختن برد با خریداری یک برد سالم و تعویض برد هارد فوق انتظار تعمیر هاردهای خود را دارند . ما به همه عزیزان این توصیه مهم را می کنیم که نیاز به هم خوانی برد میباشد و شما با تعویض برد بدون شبیه سازی رام ممکن است که هد هاردتان اسیب ببیند . پی به هیچ عنوان برای تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد با برد سوخته شخصا به تعویض آن اقدام ننمایید .

دلایل انتخاب ما

تماس با ما

مشکلات و خرابی هارددیسک