تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال USBReviewed by Modir on Aug 3Rating:

تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال USB

تعمیرات تخصصی هارد

تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد یو اس بی

تمام هاردهای اکسترنال از طریق درگاه USB به سیم قابل استفاده می باشند . هاردهای اکسترنال USB به علت قابل جابجایی بیشتر از هاردهای اینترنال در معرض خرابی می باشند پس برای تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال USB نیاز به توضیحاتی مختصر در پایین می باشند.

فرق درگاه های USB2 و USB3 در انتقال داده می باشد که هاردهای با درگاه USB3 تقریبا دو برابر هاردهای USB2 توانایی انتقال داده می باشند . اما هارد های اکسترنال با درگاه USB به دو گونه مختلف قابل تقسیم بندی میباشند هاردهای با برد تمام USB و هاردهای اینترنال با تبدیل USB در نوع اول که برد یک تکه میباشد . بیشتر هاردهای وسترن دیجیتال قابل رویت هست

اما در نوع دوم بیشتر هاردهای Seagate و سامسونگ از طریق یک تبدیل کوچک برد ساتا  به USB تبدیل میشود و پس از جدا کردن تبدیل USB مانند هاردهای  اینترنال شدم و میتوان در لپتاپ و کامپیوتر استفاده کرد .

تعمیر هارد اکسترنال USB وسترن

در گذشته به علت محدودیت این نمونه از هاردها ، تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال USB مشکل بوده و در بعضی از موارد نیز غیر قابل ریکاوری بوده اما خوشبختانه کانون بازیابی اطلاعات در گذشته برای تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال USB موفقیت های چشمگیری داشته و براحتی بردهای فوق را SATA کرده و اطلاعات را استخراج کرده و در صورت امن بودن هارد ، آن را تعمیر و قابل استفاده مجدد میکند .

برای تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال USB بلاخص وسترن نیاز به دستگاه های به روز در زمینه ریکاوری می باشد که کانون بازیابی اطلاعات با بهره گیری از دستگاه های PC3000 و MRTPro که جزو اولین و بروزترین دستگاه های ریکاوری در دنیا می باشند به توانایی های چشمگیری در زمینه تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد هایی با درگاه USB رسیده و ما به همه عزیزانی که به هر دلیل هاردهای اکسترنال آنها به مشکل خورده این مژده را می دهیم که کانون بازیابی اطلاعات قابلیت 95% ریکاوری و تعمیر هارد های اکسترنال را دارا می باشند.

مشکلات و خرابی هارددیسک