تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده از مشکلات عمده هاردهای اکسترنال در بازار میباشد

 

 

1. هارد بنا به دلایلی فرمت شده و اطلاعات قابل دیدن نیست

2.زمانی که هارد به دستگاه متصل شده شناسایی می شود اما پارتیشن ها باز نمی شود و کامپیوتر به صورت خودکار تقاضای فرمت می کند.

3. زمان نصب ویندوز اشتباها پارتیشن فرمت شده و ویندوز نصب می شود.

4.دیتا Cute شده و در قسمتی دیگر ریخته می شود بنا به دلایلی اطلاعات پس از Cute شدن سیستم به مشکل خورده و پس از ریستارت کردن سیستم فایل مورد نظر موجود نمی باشد.

5.ویروس به صورت خودکار یکسری اطلاعات را فرمت می کند .

 

 

 

مشکلات بالا از عمده مشکلات همه عزیزان برای تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده می باشد

 

دیتا چه سهوا چه عمدا از روی هارد پاک شده و قابل دیدن نیست . اگر به مشکلات بالا بر خوردید مخصوصا اگر سیم به صورت خودکار تقاضای فرمت میکند نباید فرمت کنیم  و هارد اگر به صورت عمدا در این حالت فرمت شود دیگر دیتا قابل ریکاوری نیست.

 

اگر به هر دلیلی به مشکلات بالا برخوردید نگران از دست دادن اطلاعات خود نباشید . کانون بازیابی اطلاعات با متخصصین مجرب و به کار گیری متودهای روز ریکاوری هارد در خدمت همه عزیزان میباشد . فقط عزیزان باید توجه کنند که اگر اطلاعات به هر دلیلی فرمت شد دیتای جدید روی هارد ریخته نشود چون دیتای فرمت شده Over Write شده و تمام یا قسمتی از اطلاعات را شما برای همیشه از دست می دهید ضمنا از سپردن این هاردها به افراد غیر مجرب جدا خودداری کنید مشاهده شده در بسیاری از موارد  نرم افزار های ریکاوری روی خود هارد ریخته شده یا اطلاعات را پس از اسکن کل هارد دوباره روی هارد ریخته شده است این کار دیتای شما را برای همیشه غیر قابل ریکاوری میکند.