کپی نشدن اطلاعات هارد دیسکReviewed by Modir on Jul 26Rating:

کپی نشدن اطلاعات هارد دیسک

 

 

1- کپی نشدن اطلاعات هارد دیسک به علت از بین رفتن فریم اصلی هارد دیسک

 

هر هارد یک فریمور یا به اختصار ساده یک ساختار کلی وجود دارد اگر فریمور یا همان ساختار کلی هارد به هر دلیلی دچار خرابی شود هارد قادر به کپی کردن اطلاعات نخواهد شد و فایل مورد نظر در بعضی از موارد قابل دیدن می باشد اما قابل ریکاوری نمیباشد . کانون بازیابی اطلاعات با علم به ساختار هارد و کاملترین بانک فریمور قابلیت ریکاوری و بازیابی اطلاعات را دارا میباشد.

 

 

2-کپی نشدن اطلاعات هارد دیسک به علت خرابی هد

 

یکی دیگر از دلایل کپی نشدن اطلاعات هارد دیسک شما به علت خرابی یک یا چند هد هارد مورد نظر میباشد.

البته لازم به ذکر است که تمام هدهای شما خراب نمیباشد و کانون بازیابی اطلاعات با در دست داشتن بروزترین ابزار ریکاوری هارد قادر به خاموش کردن هد خراب و ریکاوری و بازیابی اطلاعات از هدهای سالم را دارا میباشد . کانون بازیابی اطلاعات به همه عزیزانی که قادر به کپی کردن اطلاعات از روی هارد خود دارند توصیه میکند هرچقدر هاردهای فوق ذکمتر به سیستم وصل شود درصد ریکاوری بالاتر میرود چون هد خراب قابلیت خراب کردن هد سالم را نیز دارا میباشد .

 

 

3-کپی نشدن اطلاعات هارد دیسک به علت وجود بدسکتور در سطح هارد

 

در بعضی مواقع هارد یا قابل جابجایی یا دیدن دیتا نمیباشد یا خیلی به کندی میتوان از هارد دیتا ریکاوری کرد و پس از مدتی نیز دیگر امکان کپی یا دیدن دیتا نمی باشد یکی از عمده  دلایل وجود این مشکل وجود بدسکتور در سطح هارد میباشد که بعضی از مردم عزیز بعد از مطالعه مطالبی نه چندان علمی شروع به خرید یکسری نرم افزار جهت بدسکتورگیری کرده . ما به عزیزانی که با این مشکل روبرو میشوند توصیه میکنیم که بعضی از نرم افزار های فوق علاوه بر نگرفتن بدسکتور ، هارد را دچار بدسکتوری بیشتری کرده و هارد دیگر قادر به اصلاح خود نمیباشد.

 

 

ما به عزیزانی که با این مشکل برخورد کرده اند توصیه میکنیم از مشاوره با انسانهای بی تجربه پرهیز کرده و به علت اینکه فقط دستگاه های بروز ریکاوری قادر به تشخیص خرابی هاردهایی که قادر به کپی نیستند می باشد توصیه میکنیم که سریعا هارد خود را به کانون بازیابی اطلاعات رسانده و از دست کاری توسط افراد غیر مجرب جدا خودداری نمائید.