پسورد و قفل نرم افزاری هارد دیسک

پسورد و قفل نرم افزاری هارد دیسکReviewed by Modir on Feb 15Rating:

پسورد و قفل نرم افزاری هارد دیسک

hdd lock , folder lock

 

 

اخیرا مشاهده شده است که مشتریانی که به مراجعه می کنند هارد دیسک خود را با نرم افزار های موجود و معمولی قفل گذاری کرده اند و به مشکلاتی نظیر ، فراموشی رمز و … برخورد کرده اند ، از این نرم افزار ها میتوان به نرم افزار های Folder LOCK و USB Security LOCK و .. اشاره نمود . مراجعات مشتریان از این قبیل ما را به تکاپوی جدید واداشت تا بتوانیم این مشکلات را حل کنیم و بعد از 2 ماه کار بروی این پروژه توانستیم راه حل دسترسی به اطلاعات ناشی از این مشکل را پیدا کنیم و بتوانیم قدمی هرچند کوچک اما موثر را برای رفع نگرانی ها و مشکلات هموطنانمان برداریم. از این رو اعلام میداریم کانون بازیابی اطلاعات بعنوان رتبه اول بازیابی اطلاعات در ایران می تواند فولدر های LOCK شده و درایو های قفل گذاری شده با این برنامه ها را بازیابی کند.

همچنین می توانم اعلام کنم که کانون بازیابی اطلاعات قفل سخت افزاری هارد دیسک ها را در همان لحظه ورود در هم میشکند و یا حتی در بعضی از مواقع بستگی به نوع هارد حتی می توانیم بگوییم که پسورد شما چه کلمه ای یا چه کارکتری بوده است .

کانون بازیابی اطلاعات پسورد و رمز سخت افزاری هارد دیسک های برند های زیر را می شکند :

Seagate , WD , Toshiba , Hitachi,Maxtor,IBM,AData , Buffalo ,…

با این وجود تحقیقات ما ادامه دارد و می توانم بگویم که فوکوس ما روی قفل های WD Smart WARE و Bitlocker است که به امید خدا خبر های خوبی در راه است…

 

images_hardclinic_banners_submit-a-firmware-corrupted-hdd

دلایل انتخاب ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *