هارد وسترن WD

هارد وسترن WDReviewed by Modir on Nov 18Rating:

هارد وسترن WD

 

بازیابی اطلاعات و  تعمیر هارد اکسترنال وسترن WD

بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد وسترن

هارد وسترن :

هارد وسترن یکی از بهترین برند های هارد دیسک است که در ایران بسیار رایج است و طرفدران زیادی دارد و به جرات می توان گفت که پرفروش ترین هارد در ایران است که در سال جاری شرکت وسترن دیجیتال  هارد دیسک های 6 ترابایتی خود را هم عرضه کرد و روانه بازار کرد. اما هارد دیسک های وسترن مشکلات فراوانی نیز دارند که در این مقاله به شرح آن خواهیم پرداخت .

—————————————————————————————————————————————————————————————

1 – بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اکسترنال وسترن WD :

تعمیر هارد اکسترنال وسترن WD

هارد اکسترنال وسترن دارای مشکلات فراوانی است هرچند سرعت فوق العاده ای دارد و با استفاده از اینترفیس USB 3 انتقال دیتا را به سرعت انجام می دهد.

1 – تعمیر نشناختن هارد اکسترنال وسترن WD :

هارد دیسک های وسترن WD  بعد از مدتی کارکرد ، دچار عدم شناسایی می شوند که هارد دیسک روشن می شود و هیچ صدای غیر عادی(تق تق) از خود نشان نمی دهد اما در سیستم دیتکت نمی شود و نمی تواند اطلاعات را نشان دهد که ما با روش خاصی این مشکل را در صورت امکان به محض ورود شما به کانون بازیابی اطلاعات حل می کنیم و شما هارد دیسک خود را تحویل می گیرید. البته همه چیز به تست هارد دیسک بستگی دارد اما ما می کوشیم که ما این کار را در همان لحظه ورود انجام دهیم و اطلاعات شما را بازیابی کنیم چون بر این عقیده هستیم که وقت شما ارزشمند تر از هر چیز دیگری است.

2-  تعمیر کندی هارد اکسترنال وسترن WD :

در صورتی که هارد دیسک وسترن WD شما روشن می شود ، بصورت نرمال و بدون صدای غیر عادی(تق تق) کار می کند و شما بعد از مدت طولانی به اطلاعات خود دسترسی پیدا می کنید ، هارد وسترن WD شما کند شده است . این مشکل جز رایج ترین مشکلات این هارد دیسک است که کانون بازیابی اطلاعات راه حل فوق العاده ای برای این کار دارد و ما می توانیم اطلاعات شما را بازیابی کنیم یو یا اینکه هارد دیسک شما را تعمیر کنیم . به شما توصیه می کنیم که اگر هارد اکسترنال وسترن WD شما به این مشکل برخورده است به هیچ عنوان درایو خود را فرمت نکنید یا اینکه اطلاعاتی از درایو خود پاک نکنید چون نه تنها مشکلی را حل نخواهید کرد بلکه مشکلات دیگری را برای هاردتان بوجود خواهید آورد.

3-  جراحی  هارد اکسترنال وسترن WD :

در صورتی که هارد اکسترنال وسترن WD  شما روشن می شود و صدای غیر عادی (تق تق) دارد ، هارد اکسترنال پاسپورتی شما دارای نقص فیزیکالی است ، به این معنا که به احتمال 70 درصد هد هارد شما مشکل دارد که در این حالت با جراحی هارد و تعویض هد ، بازیابی اطلاعات هارد شما انجام خواهد شد ، لطفا توجه نمایید که در صورتی که هارد مشکل فیزیکالی داشته باشد یعنی هد هارد دیسک خراب یا شکسته شده باشد دیگر ارزش تعمیر ندارد و در خیلی از مواقع قابل تعمیر نیست.

4-  تعمیر الکترونیک و برد  هارد اکسترنال وسترن WD :

اگر هارد دیسک شما در اثر نوسان برق دچار سوختگی یا خرابی برد شده ، می توانید به کانون بازیابی اطلاعات مراجعه کنید. در اینصورت ما برد هارد دیسک شما را آنالیز می کنیم در صورتی که قابل تعمیر باشد برد هارد را تعمیر می کنیم اما در صورتی که قابل تعمیر نباشد برد هارد شما را تعویض می کنیم ، در نهایت هارد شما تعمیر خواهد شد.

1 – بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اینترنال وسترن WD :

تعمیر هارد وسترن WD

 

هارد وسترن اینترنال ، بهترین گزینه برای استفاده در کامپیوتر های خانگی و لپ تاپ است و ما پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید هارد اینترنال را دارین ، وسترن دیجیتال را انتخاب کنید. هرچند مشکلات فراوانی دارند اما ما هم راه حل فراوانی برای بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد وسترن داریم . از جمله :

 

 

 

 

1 – تعمیر نشناختن هارد وسترن WD :

مشکل عدم شناسایی در هارد اینترنال وسترن هم بوجود می آید که بیشتر بخاطر خرابی های فریمور و ماژول های هارد است در صورتی که هارد روشن شود به چرخش خود ادامه دهد بدون اینکه صدای غیر عادی(تق تق) داشته باشد ، در این حالت به احتمال قوی بخش لاجیکالی هارد دیسک مشکل دارد که ما با استفاده از تکنیک های ابتکاری خود ، این مشکل را حل می کنیم و اقدام به بازیابی اطلاعات و یا تعمیر هارد وسترن می کنیم.

2 – تعمیر کندی هارد وسترن WD :

هارد های اینترنال وسترن هم دچار کندی شدیدی می شوند که اغلب همکاران ما آن را به بدسکتور شدن هارد نسبت می دهند که این تشخیص اشتباهی است ، ما با اصلاح فریمور هارد این مشکل را حل می کنیم و اطلاعات هارد قابل دسترس می شود.

3- تعمیر بدسکتور هارد وسترن WD :

هارد وسترن مانند هارد های برند های دیگر دچار بدسکتور می شوند که ما برای تعمی بدسکتور هارد های اینترنال وسترن راه حل ویژه ای داریم از تعمیر بصورت فیزیکالی گرفته تا ساخت لیست های سکتور های خراب و حذف کردن این بدسکتور ها ، اغلب به خاطر بدسکتور بازیابی اطلاعات زمان بر می شود چون هارد دیسک بدسکتور دار  در خواندن اطلاعات کمی ناپایدار (unstable) است . لازم به ذکر است که هارد های جدید را نمی توان با نرم افزار های موجود در سایت ها بدسکتور گیری کرد و فقط با این کار صدمات بیشتری به هارد وارد می شود.

4- تعمیر بدسکتور هارد وسترن WD :

مرکز ما براحتی پسورد سخت افزاری هارد وسترن WD را در همان لحظه ورود هارد به کانون بازیابی اطلاعات بر می دارد و یا اینکه می توانیم حتی پسورد فراموش شده را به شما یاد آوری کنیم .

5- جراحی  هارد وسترن WD :

اگر هارد دیسک شما دچار خرابی هد شود نیاز به تعویض هد دارد که ما با انجام جراحی و تعویض هد اطلاعات شما را بازیابی می کنیم. نکته قابل ذکر این است که همیشه صدای غیر عادی و تق تق کردن هارد بخاطر خرابی هد یا خرابی فیزیکالی هارد نیست بلکه می توان با روش های کاملا حرفه اطلاعات هارد را بدون جراحی و تعویض هد ریکاوری کرد . به شما توصیه می کنیم که اگر هارد شما صدای غیر عادی دارد و دیگران به شما فقط راهکار جراحی را می دهند به سادگی قبول نکنید و لازم است که توسط متخصص هارد چک شود . روزانه شاهد آن هستیم که مراکز دیگر یا اشخاص ناوارد اقدام به باز کردن درپوش هارد می کنن و اطلاعات را عملا نابود می کنن در صورتی حداقل 40 درصد این هارد دیسک ها نیاز به جراحی نداشته و به تشخیص اشتباه ، اطلاعات هارد به کلی نابود شده است.

دلایل انتخاب ما 

تماس با ما 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *