هارد سیگیت 6 ترابایتی 128MB

هارد سیگیت 6 ترابایتی 128MBReviewed by Modir on Nov 26Rating:

هارد سیگیت 6 ترابایتی 128MB

هارد سیگیت 6 ترابایتی 128MB

هارد دیسک سیگیت 6 ترابایت و 128mb :

این هارد دیسک که با مدل ST6000NM0014 تولید شده است با ظرفیت بالایی که دارد به شما امکان ذخیره سازی بیشتر را میدهد . با این وجود با سرعت 128 mb شما می توانید اطلاعات خود را سریع تر بخوانید ، به نظر من فوق العاده است . نسل قبلی که 4 ترابایت بیشتر نداشت و سرعت آن 64 بود. با این وجود با تولید این مدل هارد دیسک می توان گفت 50 درصد ظرفیت اضافه تر شده است و 2 برابر سرعت بالاتر رفته که فوق العاده است. هارد سیگیت همیشه سرعت بالایی نسبت به هارد دیسک های دیگر مثل وسترن داشته و این دلیل محبوبیت این برند است همچنین می توان گفت که پیشرفت سیگیت در تکنولوژی های جدید چه در ظرفیت و چه در سرعت بیشتر از دیگر رقبایان مثل وسترن دیجیتال می باشد .

این مدل هارد دیسک در شاخه محصولات Enterprise قرار گرفته است. و قیمت آن حدود 478 دلار می باشد که تقریبا یک میلیون و چهارصد هزار تومان می باشد. درسته که قیمت بالایی دارد اما این را هم در نظر بگیرید که محصول جدید یا بهتر بگم تکنولوژی جدید است که تقریبا در مجموع 60 درصد نسبت به نسل قبل تر ، پیشرفت داشته است .

رمزگذاری فوق العاده :

شما می توانید این هارد دیسک را با نرم افزار شرکت سیگیت Sea tools رمزگذاری کنید ، ساختار رمزگذاری این مدل هارد دیسک بصورت Encryption است که تمام سکتور ها را کد می کند و به این ترتیب امنیت فوق العاده ای به اطلاعات شما می دهد. شما در صورتی اطلاعاتتان را می توانید ببینید که رمز را به درستی وارد کنید در صورتی که بیش از 3 بار رمز خود را به اشتباه وارد کنید هارد دیسک شما با نشان دادن یک خطا خواستار فرمت کردن درایو می شود که اگر شما از کلید اوکی استفاده کنید هارد دیسک شما به سرعت فرمت می شود و اطلاعات شما غیر قابل بازیابی اطلاعات می شود . با این حال پیشنهاد ما این است که از این سیستم های رمزگذاری استفاده نکنید چون مشکلات خاصی را پدید می آورد.

هارد سیگیت 6 ترابایتی 128MB

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *