هارد توشیبا Toshiba

هارد توشیبا ToshibaReviewed by Modir on Nov 22Rating:

بازیابی اطلاعات هارد تعمیر هارد توشیبا Toshiba

هارد توشیبا Toshiba تعمیر هارد , تعمیر هارد توشیبا,ریکاوری هارد توشیبا,تعمیر هارد اکسترنال توشیبا,هارد توشیبا,بازیابی اطلاعات هارد توشیبا, ریکاوری هارد toshiba

بازیابی اطلاعات تعمیر هارد توشیبا toshiba

 هارد توشیبا toshiba بیشتر در نوع 2.5 یعنی لپ تاپی در بازار ایران هستند و بیشتر در لپ تاپ ها مصرف می شود ، هر چند هارد 3.5 toshiba هم در ایران موجود است اما تعداد کمتری نسبت به هارد های سیگیت و وسترن دارند. لازم به ذکر است که در سال گذشته شرکت توشیبا ، امتیاز تولید هارد هیتاچی را خرید و امروزه می بینیم که هارد دیسک های هیتاچی با لیبل توشیبا فروخته می شود.

با این حال کانون بازیابی اطلاعات ، بازیابی اطلاعات هارد jتوشیبا Toshiba  و یا تعمیر هارد toshiba را بصورت حرفه ای انجام میدهد .

ما برای هارد توشیبا Toshiba راه حل های خوبی داریم که به جرات می توانم بگم که از پس انواع و اقسام خرابی های هارد توشیبا  برمی آییم.

هارد های لپ تاپی توشیبا بیشتر خرابی هد ، و مشکلات فریم وری نظیر ترنسلیتور دارند که منجر به عدم شناسایی هارد توشیبا می شود . اما کانون بازیابی اطلاعات راه حلی برای این خرابی ها دارد که هارد شما تعمیر می شود یا اینکه اطلاعات شما را بازیابی خواهیم کرد.

 

تعمیر هارد توشیبا toshiba

تعمیر هارد توشیبا  در  کانون بازیابی اطلاعات به راحتی انجام میشود  و ما هیچ گونه مشکلی در تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد توشیبا  نداریم.

جراحی هارد توشیبا toshiba

هارد های  توشیبا  بیشتر مشکلات نظیر خرابی هد دارند که در اینصورت برای بازیابی اطلاعات هارد توشیبا  باید اقدام به جراحی هارد در کلین روم کرد و با تعویض هد هارد دیسک را بازیابی نمود. که ما با استفاده از ابزار آلات شرکت HDD Surgery و با کلین روم استاندارد خود این کار را برای شما انجام خواهیم داد. اما لازم به ذکر است که ما می توانیم هد های خراب را غیر فعال کنیم و با هد های سالم اطلاعات شما را ریکاوری کنیم.

برداشتن و جذف پسورد هارد توشیبا toshiba

کانون بازیابی اطلاعات حذف پسورد هارد هیتاچی را در همان لحظه ورود شما ، انجام می دهد و یا حتی می توانیم پسورد هارد هیتاچی را به شما یادآوری کنیم!

ریکاوری هارد توشیبا را از کانون بازیابی اطلاعات بخواهید!

دلایل انتخاب ما

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *