مراحل بازیابی اطلاعات در کانون بازیابی اطلاعات

مراحل بازیابی اطلاعات :

 1 – مشاوره اولیه بصورت تلفنی :

شما می توانید قبل از ارسال قطعه به شرکت ما از مشاوره تلفنی و رایگان ما استفاده کنید چه بسا که خیلی از مشکلات بصورت تلفنی حل شده و جالب اینکه در بعضی از  مواقع مشکل از هارد دیسک نبوده و سیستم ، لپ تاپ و …  یا حتی کابل هارد مشکل داشته است در غیر اینصورت شما می توانید که هارد را بصورت حضوری به شرکت ما بیاورید یا اینکه از طریق پست یا تیپاکس هارد را برای ما ارسال فرمایید. لازم به ذکر است قبل از ارسال قطعه توسط پست یا تیپاکس ، هارد دیسک را با پفکی بپیچانید و داخل کارتن کوچکی قرار دهید.

2 – تست اولیه در همان لحظه ورود:

قطعه شما  به محض ورود به شرکت تست اولیه می شود و وضعیت آن برای شما مشخص می شود و شما بنا به وضعیت هارد خود تصمیم به نحوه ادامه کار می گیرید .

بعد از تست اولیه مشخص می شود که کار بازیابی اطلاعات یا تعمیر هارد شما چه اندازه زمان بر است ، چه ایرادی دارد و هزینه این کار چقدر است.

مقدار هزینه و زمان کار شما بستگی به ایراد هارد ، مقدار اطلاعات در خواستی و سرعت خواندن اطلاعات هارد شما بستگی دارد.

لازم به ذکر است که شما می توانید :

از خدمات اورژانسی که زمان کار یک تا 48 ساعت است که با 20 درصد هزینه بیشتر همراه خواهد بود.

از خدمات عمومی که زمان کار بین 2 روز تا 5 روز کاری می باشد استفاده نمایید.

 

3 – بازیابی اطلاعات ، تعمیر

بعد از تصمیم گیری شما نسبت به ادامه کار ، ما بازیابی اطلاعات و یا تعمیر هارد دیسک شما رو شروع می کنیم و به محض اتمام بصورت تلفنی یا پیامک به شما اعلام می کنیم.

 4 –  تحویل قطعه

بعد از انجام کار که قبلا به شما اطلاع رسانی شده نوبت به تحویل قطعه می رسد که این کار بصورت مراجعه حضوری فرد دارای رسید (قبض) یا بصورت ارسال از طریق تیپاکس یا پست انجام خواهد شد.

 

نگران اطلاعات خود نباشید

شما بهترین مرکز را انتخاب کرده اید

تماس با ما