پشتیبانی کاربران MRT

پشتیبانی کاربران MRT

 

همواره پشتیبانی خوب و کارآمد یکی از خواسته های مهم  همکاران ما بوده است که اهمیت زیادی در پیشرفت علاقمندان  تکنلوژی بازیابی اطلاعات دارد. ما هم برای برآورده کردن نیاز همکاران خود در حال تلاش و تکاپو هستیم تا رضایت برای همگان حاصل شود. با این حال کاربران دستگاه MRT باید به چندین مورد زیر توجه کنند.

1- تکنیکال ساپورت فقط از طریق اسکایپ به آی دی : Iran.MRT انجام میشود بدین معنا که سئوالات و تماس ها فقط در اسکایپ انجام میشود.

2- تکنیکال ساپورت از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 6 شب فعال می باشد.

3- تکنیکال ساپورت فقط به یوزرهای دستگاه MRT بصورت رایگان انجام می شود و کاربرانی که با دیگر دستگاه ها مانند PC3000 کار می کنند همراه با هزینه می باشد.

4- هر کاربر دستگاه MRT در طول هفته می تواند از سه ریموت آنلاین استفاده کند و همچنین می تواند سئوالات خود را بصورت متنی در فروم یا اسکایپ مطرح کند که ما در اسرع وقت جوابگوی عزیزان خواهیم بود.

5- در زمان تحویل دستگاه MRT ، کانون بازیابی اطلاعات  آموزش نحوه کار با دستگاه را بصورت رایگان آموزش می دهد.

6- ما توصیه می کنیم که حتما بعد از خرید دستگاه ، آموزش بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک را در کانون بگذرانند که این امر باعث می شود که کاربر سریع تر به سود برسد و پیشرفت قابل توچهی داشته باشد .

7- از کاربران MRT درخواست می کنیم در فروم این شرکت به آدرس forum.bazyabi.com شرکت کنند و فعالیت کنند که این امر باعث به اشتراک گذاری اطلاعات می شود .

به امید موفقیت روز افزون برای شما