پیدا کردن هارد مشابه

 

پیدا کردن هارد مشابه,خرید هارد مشابه,مرکز فروش هارد مشابه,هارد مشابه,هارد مشابه وسترن,هارد مشابه سیگیت, فروش هارد مشابه, هارد دیسک مشابه, جراحی هارد دیسک,مرکز جراحی هارد,مرکز بازیابی اطلاعات هارد, بازیابی اطلاعات,

 

هارد مشابه | خدمتی دیگر از کانون بازیابی اطلاعات

 

همانطور که اطلاع دارید وقتی هارد دیسک دچار مشکل فیزیکی می شود ، برای بازیابی اطلاعات نیاز به هارد دیسک مشابه است تا بتوانیم اقدام به جراحی و تعویض هد یا پلاتر کنیم و در نهایت اطلاعات هارد دیسک را استخراج کنیم. اما مطلب مهم تر این است که چگونه و در کجا می توان هارد مشابه پیدا کرد، متاسفانه در جواب باید بگوییم که در ایران مرکزی نیست که هارد های مشابه را آرشیو کند. اما در بسیاری از کشور ها ، فروختن هارد دیسک مشابه یا Donor بعنوان یک شغل شناخته می شود که این افراد و شرکت ها آرشیو کاملی از تمام هارد دیسک ها را دارند .

 

کانون بازیابی اطلاعات مشکل شما را حل کرده است !

کانون بازیابی اطلاعات می تواند در طی کمتر از 10 روز هارد مشابه شما را از کشور های دیگر خریداری کند و سپس اقدام به جراحی و بازیابی اطلاعات کند تا هموطنان عزیزمان بتوانند سریع تر به اطلاعات خود دست یابند .

 

جراحی هارد دیسک :

لازم به ذکر است که جراحی هارد دیسک یکی از روش های حساس محسوب می شود بنابر این ما تمام  تلاش خود را می کنیم که این کار را با حساسیت تمام و کیفیت لازم انحام دهیم که در جراحی انواع هارد دیسک بسیار موفق بوده ایم . اعتقاد ما این است که متاسفانه خیلی از کسانی که ابزار آلات لازم برای تست هارد ندارند گاها درپوش هارد را در محیط غیر استاندارد باز کرده و به هارد دیسک آسیب های فراوانی وارد می کنند که بالای ۵۰ درصد این هارد دیسک ها بدون جراحی با ابزار آلات پیشرفته بازیابی اطلاعات قابل بازیابی اطلاعات بوده اند .  لازم به ذکر است که خیلی از شرکت های بازیابی اطلاعات به اشتباه تصمیم گیری به جراحی هارد می کنن و اطلاعات مشتری را برای همیشه از بین می برند . بنابراین آخرین راه جراحی هارد دیسک است. حتی گاها دیده ایم مشتری عزیز هارد های جراحی شده ای را آورده است که از ما طلب کمک می کند متاسفانه این هارد دیسک ها مشابه هم نبوده اند دقت بفرمایید که در مقاله ی پیدا کردن هارد دیسک مشابه ، تمام مشخصات لازم برای پیدا کردن هارد مشابه را ذکر کرده ایم لطفا قبل از هرگونه تصمیم گیری این مقاله را بصورت کامل مطالعه نمایید.

همچنین شما می توانید درخواست هارد مشابه خود را در انجمن کانون بازیابی اطلاعات هم به گوش همگان برسانید برای ثبت کلیک کنید

 

با کانون بازیابی اطلاعات به اطلاعات خود می رسید