جراحی هارد دیسک

 

جراحی هارد دیسک

تخصصی ترین و مجهزترین

مرکز جراحی هارد دیسک در ایران

تماس با ما

 

منظور از  جراحی هارد دیسک چیست ؟

به مجموعه اقداماتی که برای رفع مشکلات و تعویض سخت افزاری هارد دیسک از جمله هد ، پلاتر ، مگنت و … انجام می شوند را اصطلاحا جراحی هارد دیسک می گویند.

لازم به ذکر است که هارد دیسک را باید در محفظه ای تمیز که اصطلاحا به آن کلین روم می گویند باز کرد اگر نه در صورتی که هارد دیسک در هوای آزاد باز شود مطمئنا دیگر کار نخواهد کرد و برای همیشه اطلاعاتش از بین می رود.

کانون بازیابی اطلاعات تنها مرکز جراحی هارد دیسک می باشد که تمام استانداردها را رعایت می کند از جمله کلین روم این مرکز منحصر به فرد است به طوری که می تواند 99.9 درصد آلاینده های موجود در هوا را جذب و فیلتر کند و محفظه ای استاندارد و آماده برای جراحی هارد دیسک فراهم کند و لازم به ذکر است که انداره و کارایی این کلین روم به اندازه ای است که می توان 2 هارد دیسک را بصورت همزمان جراحی کرد .

از دومین خصوصیات کانون بازیابی اطلاعات در مورد جراحی هارد دیسک این است که ما از  ابزار آلات دقیق شرکت HDD Surgery استفاده می کنیم که این برند در ساخت و تولید ابزار آلات جراحی هارد دیسک رتبه اول در دنیا را دارد  که به جرات می توان گفت که تنها مرکزی هستیم که از این ابزار قدرتمند و فوق العاده با دقت استفاده می کنیم . از نظر ما یکی از عوامل مهم موفقیت در جراحی هارد دیسک این است که از ابزار آلات خوب استفاده شود .

لازم به ذکر است که جراحی هارد دیسک یکی از روش های حساس محسوب می شود بنابر این ما تمام  تلاش خود را می کنیم که این کار را با حساسیت تمام و کیفیت لازم انحام دهیم که در جراحی انواع هارد دیسک بسیار موفق بوده ایم . اعتقاد ما این است که متاسفانه خیلی از کسانی که ابزار آلات لازم برای تست هارد ندارند گاها درپوش هارد را در محیط غیر استاندارد باز کرده و به هارد دیسک آسیب های فراوانی وارد می کنند که بالای 50 درصد این هارد دیسک ها بدون جراحی با ابزار آلات پیشرفته بازیابی اطلاعات قابل بازیابی اطلاعات بوده اند .  لازم به ذکر است که خیلی از شرکت های بازیابی اطلاعات به اشتباه تصمیم گیری به جراحی هارد می کنن و اطلاعات مشتری را برای همیشه از بین می برند . بنابراین آخرین راه جراحی هارد دیسک است. حتی گاها دیده ایم مشتری عزیز هارد های جراحی شده ای را آورده است که از ما طلب کمک می کند متاسفانه این هارد دیسک ها مشابه هم نبوده اند دقت بفرمایید که در مقاله ی پیدا کردن هارد دیسک مشابه ، تمام مشخصات لازم برای پیدا کردن هارد مشابه را ذکر کرده ایم لطفا قبل از هرگونه تصمیم گیری این مقاله را بصورت کامل مطالعه نمایید.

دوستان محترم لطفا توجه داشته باشید که بازیابی اطلاعات کار فوق العاده تخصصی است که در صورتی که توسط تعمیرکاران یا افراد غیر متخصص دست کاری شود می تواند پیامد های جبران ناپذیری داشته باشد ، از این رو به شما توصیه می کنم که در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات دقت کنید  . دلایل انتخاب ما

نکته :

در اغلب موارد برای جراحی هارد دیسک نیاز به هارد مشابه خواهیم داشت که اولا ما آرشیو هارد های خود را چک می کنیم در صورتی که هارد مشابه حتی در بازار داخلی پیدا نشود کانون بازیابی اطلاعات اقدام به تهیه از معتبرترین مراکز فروش هارد دیسک در خارج کشور اقدام خواهد کرد. و هارد دیسک شما را جراحی کنیم و در نهایت بازیابی اطلاعات انجام می شود .

IMG_۲۰۱۵۰۲۰۱_۲۱۴۹۰۶IMG_۲۰۱۵۰۱۳۱_۱۹۰۱۱۵IMG_۲۰۱۵۰۲۰۱_۲۱۵۵۳۵IMG_۲۰۱۵۰۲۰۱_۲۱۵۵۲۳

تمام عکس ها از  کلین روم کانون بازیابی اطلاعات گرفته شده است ، کپی برداری و استفاده آن در سایر سایت ها ، پیگرد قانونی دارد.