بازیابی فایل های mov-mts-mp4

مقاله ی زیر در رابطه با بازیابی فایل های mov-mts-mp4 ,خرابی های شایع این فایل ها و نحوه ی بازیابی اطلاعات فایل ها  می باشد. هرچند که گاهی نیز مشکلات سخت افزاری انباره ذخیره ساز موجب بروز مشکلات می شود و ما باید دست به تعمیر هارد و یا تعمیر و ترمیم حافظه فلش بزنیم ولی در این مقاله صرفا” بر روی فایل ها ترمرکز کرده ایم.

کانون بازیابی اطلاعات اولین مرکز موفق در زمینه ی بازیابی اطلاعات فیلم های  فوق می باشد و شما می توانید اگر اطلاعات رم دوربین خود را فرمت کردید به کمک متخصصین کانون بازیابی اطلاعات به اطلاعات خود با حفظ کیفیت و حجم اولیه دسترسی پیدا کنید.

دلایل عمده از دست دادن فایل های mov-mts-mp4

  • فرمت کردن فلش , مموری , هارد دیسک و انواع چیپ های حافظه

عمدا یا اتفاقی فلش و مموری شما فرمت شده است . پس از بازیابی اطلاعات , فیلم های فوق قابل پخش نمی باشد . البته قبل از بررسی این مشکل نیاز می باشد مطلبی مختصر در رابطه با این نوع فرمت ها ارائه دهیم : دوربین های Digital با بهره گیری از تکنولوژی پیچیده ی فشرده سازی , پس از فرمت کردن هیچ نرم افزاری قادر به بازیابی این فیلم را ندارد و در بعضی از دوربین ها که با فرمت MTS ذخیره می کنند نیز به علت پیچیدگی پس از ریکاوری فیلم ها چند تکه می شود.لازم به ذکر است پس از فرمت کردن مموری و فلش خود به هیچ عنوان اطلاعات جدید روی فلش و مموری over write نکنید که این امر باعث می شود برای همیشه اطلاعات خود را از دست بدهید. 

  • Delete  کردن فایل 

فایل خاصی را Delete کرده , زمانی که اطلاعات خود را Delete  می کنید اطلاعات شما پاک نمی شود فقط آدرس اطلاعات مذکور در MBR پاک شده است و تا زمانی که اطلاعات جدید روی حافظه خود کپی نکنید می توانید به اطلاعات Delete  شده ی خود دسترسی پیدا کنید.

  • از دسترس خارج شدن فلش , مموری

اصولا هنگامی که رم یا مموری شما دچار نوسان برق شود چیپ های داخلی آن آسیب میبیند, شما اطلاعات خود را روی چیپ دارید اما Chip NAND که وظیفه Translator مموری شما را دارد دچار آسیب فیزیکی می باشد.

کانون بازیابی اطلاعات با بهره گیری از دستگاه های برتر در دنیا توانایی بازخوانی chip اصلی که همان chip data است را دارا می باشد و پس از Translator   کردن chip data اطلاعات شما را بازیابی می کند.

  • Hidden شدن فایل های فوق

برای بازیابی فایل های mov-mts-mp4 که Hidden شده است را در قسمت حل مشکل مخفی شدن فایل ها ارائه کردیم که با اجرای دستورات فوق اطلاعات Hidden  شده خود را بدون پرداخت هزینه  و با لپ تاپ شخصی خود می توانید Restore کنید.

مقاله ی فوق مطالبی مختصر در رابطه با بازیابی فایل های mov-mts-mp4 بوده که امیدواریم مفید واقع شده باشد .نکته اساسی برای  بازیابی فایل های mov-mts-mp4 عدم over write در فلش , رم و هارد بوده و در صورت over write کردن حجم اطلاعات جدید باعث از بین رفتن حجم اطلاعات قبلی می باشد.

MTS

MTS File Extension

MP4

MP4 File Extension

MOV

MOV File Extension