دستگاه MRT HDD REPAIR

new card-2

 

درست انتخاب کنید  آیا میدانید ؟

 ۱- پرداخت اقساط با قیمت واقعی دلار

۲- پرداخت در هر زمان بدون پرداخت جریمه

۳- کانون بازیابی اطلاعات برترین پشتیبانی و پاسخگویی

۴- با کیفیت ترین سطح آموزش و تکنیکال ساپورت

 توضیحات بیشتر 

دستگاه MRT HDD repair یک سیستم نرم ازاری سخت افزاری است که برای تعمیر انواع هارد دیسک های ۳٫۵ ، ۲٫۵ و ۱٫۸ بکار می رود ، کارت سخت افزارای این دستگاه متکشل از دو کنترلر ساتا است که همزمان می توان دو هارد دیسک را تعمیر یا ریکاوری کرد. نرم افزار MRT متکشل از ۱۳ برنامه مخصوص برای تعمیر هر برند و انواع خانواده های  هارد دیسک است و با استفاده از Data Explorer تعبیه شده در این سیستم نرم افزاری سخت افزاری می توان اطلاعات را بازیابی کرد. دستگاه MRT HDD Repair قابلیت ساپورت انواع محصولات و خانواده های هارد دیسک های Seagate , Western Digital , Samsung , Toshiba , Fujitsu , Maxtor را دارد.

 

انواع دستگاه MRT PRO

دستگاه MRT Pro در مدل آفلاین و آنلاین به فروش می رسد ،

نسخه آفلاین :

دستگاه Mrt Pro آفلاین ، خود به دو صورت قابل خرید می باشد:

1 – دستگاه Mrt Pro HDD Repair که صرفا جهت تعمیر هارد دیسک به کار برده می شود و به طبع قیمت آن نیز ارزان تر می باشد

2 – دستگاه MRT Pro HDD Repair and Data Recovery : این سیستم هم قابلیت تعمیر هارد دیسک و هم قابلیت بازیابی اطلاعات را دارا می باشد ، قسمت بازیابی اطلاعات در در دستگاه Mrt Pro به نام Data Explorer نامیده می شود .

نکته : پس از خرید دستگاه و رجیستر کردن آن می توانید از دستگاه استفاده کنید بدون اتصال به اینترنت

نسخه آنلاین :

نسخه آنلاین فقط به یک صورت و آن هم دستگاه MRT Pro HDD repair and Data Recovery که دارای Data Explorer می باشد که برای استفاده باید حتما به اینترنت متصل باشید. نکته قابل ذکر این است که فقط برای اجرای برنامه نیاز به اینترنت خواهید داشت اما در حین کار با نرم افزار شما نیازی به اینترنت نخواهید داشت و می توانید کارهایتان را ادامه دهید.

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

Mrt Pro3

Mrt Pro2

Mrt Pro 1