آموزش حذف پسورد هارد اکسترنال وسترن

 

 

WD pass . Security

 

بسیاری از کاربران در مورد حذف پسورد  هارد اکسترنال وسترن کمی مشکل دارند. کانون بازیابی اطلاعات, آموزش حذف پسورد هارد اکسترنال وسترن برای شما به نمایش گذاشته است.نکته قابل توجه این است که یکی از مزیت های این هارد ها ، داشتن ضریب امنیت بسیار بالا است.که در بعضی از مواقع حتی دچار مشکلاتی می شود که ما توصیه می کنیم از سیستم پسورد گذاری این هارد استفاده نکنید. چون بعضی از مواقع خود هارد به مشکل برمی خورد  و نمی تواند تشخیص به درستی یا نادرستی رمز دهد. در نتیجه امکان دارد اطلاعات شما برای همیشه غیر قابل دسترس شود.

با این حال شما می توانید مراحل زیر را برای حذف پسورد هارد اکسترنال وسترن خود بکار ببرید :

 نکته مهم : در این روش  پسورد شما حذف خواهد شد و اطلاعات شما بکلی نابود و غیر قابل ریکاوری می شود. اگر اطلاعاتتان مهم است از انجام این کار صرف نظر نمایید.

1. ابتدا نرم افزار WD Smart Ware را از لینک زیر دانلود و نصب نمایید.

دانلود نسخه 32 بیتی                دانلود نسخه 64 بیتی

2. بعد از نصب ، برنامه را اجرا کرده و هارد دیسک پاسپورتی خود را انتخاب نمایید . بعد از چند بار وارد کردن اشتباه رمز ، با تصویر زیر رو به رو خواهید شد سپس طبق تصویر زیر عمل کنید.

unlock 1

بعد از کمتر از یک دقیقه پسورد هارد دیسک شما برداشته می شود. اگر درایو یا پارتیشن هارد دیسک ایجاد نشد ، هارد دیسک را بصورت Safe   جدا کنید و مجددا  به سیستم متصل کنید.

مطالب دیگر درباره ی هارد وسترن دیجیتال (Western Digital) :

 

 

فیلم آموزشی